Aktuality‎ > ‎

Albertov slackline festival hledá dobrovolníky

přidáno: 19. 7. 2013 3:21, autor: Zita Bukovská
Naši kolegové z fakulty pořádají 19.9.2013 Albertov slackline festival - projekt, který vyhrál soutěž Moje šance Studentské unie UK. Organizátoři hledají dobrovolníky na pomoc s přípravou a personálním zajištěním akce. Neváhejte se jim ozvat!

"Ahoj aktivní studenti UK! 

Sháníme dobrovolníky na pomoc s organizací Albertov slackline festivalu (předběžný program v příloze). Akce se bude konat dne 19.září 2013 na Albertově. Jedná se o akci pořádanou studenty pro další studenty z celé univerzity, ale i veřejnost. Sháníme dobrovolníky jak z řad zdravotníků, tak i z řad nadšených provazochodců. Pro návštěvníky festivalu bude připraveno několik lajn, kde budou mít jedinečnou možnost si slackline bezplatně vyzkoušet. Bylo by celkem milé, kdyby u každé lajny byly nějaké dobré duše. Dobrovolníci u lajn budou fungovat jako dozorci bezpečnosti a rádci v nesnázích (bylo by žádoucí mít malinkou zkušenost se slacklinou, kdo nemá a přesto by se chtěl zúčastnit zorganizujeme trénink ;)). Dále pak na takovéto téměř sportovní akci bude potřeba zdravotnický tým (očekáváme hlavně distorze hlezenního kloubu). Co za to? Provedete dobrý skutek a odměnou vám bude krásné tričko, občerstvení a hezky strávené odpoledne.

Prezentaci studentských spolků se nebráníme.

Mezi hlavní partnery akce a organizátory zatím patří: SUUK, Red bull, Slackshop.cz a Přírodovědci.cz. Akce se bude konat pod záštitou děkana PřF UK a SUUK!

Takže slacku zdar! Nikol
dotazy a přihlášky (s velikostí trička) posílejte mně (nejpozději do 22.7.) na: novotna@natur.cuni.cz"
Comments