Aktuality‎ > ‎

Albertovské stráně - středa 15. května 2013

přidáno: 2. 5. 2013 6:21, autor: Jan Kříž
Tradiční setkání přátel albertovských strání na jarní brigádě se uskuteční ve středu 15. května od 9 do 18 hodin. Letos budeme kosit, bojovat s invazními rostlinami, uklízet veškerý nepořádek na stráních a upravovat místní cestičky.

Cílem je udělat prostor vlastněný Univerzitou Karlovou (ve správě Přírodovědecké fakulty) příjemný jak lidem, tak přírodě - vše pod metodickým vedením doc. Jana Frouze z Ústavu životního prostředí. 

Akce je otevřena nejenom studentům a pracovníkům Univerzity Karlovy, ale všem přátelům Albertovských strání z řad ostatních institucí i široké veřejnosti. Na místě budou připraveny potřebné pracovní nástroje a práce bude organizována. Stačí se objevit kdykoli během dne, třeba jen na půl hodiny mezi přednáškami.

Pro účastníky bude opět připraveno večerní posezení v blízké kuželkárně, s možností potkat se i s vedením Přírodovědecké faklty. Každý účastník brigády získá poukázku na jeden nápoj (pivo/limo) zdarma.

Předchozích ročnících si můžete více přečíst na webu Studentské Unie Přírodověda.

Kontaktní osoba:
Jan Kříž
mobil: 728 831 726

V blízké zahradě psychiatrické léčebny se ve stejný den odpoledne uskuteční Piknik pořádaný Spolkem mediků českých - ideální příležitost si ze strání odskočit na něco dobrého na posilnění.

Albertovské stráně 2013

Comments